Przenośny głośnik Edifier D32 Brązowy - Brown
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Przenośny głośnik Edifier D32 Brązowy - Brown
Przenośny głośnik Edifier D32 to luksusowe połączenie stylu retro (drewniana obudowa MDF) i nowoczesnego audio, oferujące 60W mocy RMS oraz certyfikat Hi-Res Audio Wireless. Ten głośnik bezprzewodowy gwarantuje do 12 godzin słuchania dzięki zaawansowanej łączności Bluetooth 5.3, AirPlay 2 i portom USB-C.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 / 3,5 mm / AirPlay 2 / USB-C |
| Moc | 30 W |
| Rodzaje złączy | AUX 3,5 mm / USB-C |
| Dodatkowe informacje | Moc wyjściowa 30W + 15W x 2 (RMS), podwójne głośniki wysokotonowe i przetwornik średnio-niskotonowy, możliwość grupowania wielu głośników, obudowa MDF, podwójne kanały bass reflex. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Wbudowany akumulator 5200 mAh zapewnia do 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki przy poziomie 80% głośności, kompatybilność z kodekami SBC, AAC, LDAC oraz ALAC (AirPlay 2). |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel audio 3,5 mm, kabel USB-C do USB-C, kabel zasilający, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Brązowy |
| Wysokość | 162 mm |
| Szerokość | 250 mm |
| Grubość | 180,5 mm |
| Waga | 3050 g |
| Kod sklepu (SKU) | D32BROWN |
| Kod producenta (EAN) | 6923520286638 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.