Przenośna stacja zasilania Ecoflow River 3 UPS Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania Ecoflow River 3 UPS Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Przenośna stacja zasilania |
| Typ akumulatora | Żelazofosforan litu (LFP) |
| Pojemność akumulatora | 245 Wh |
| Żywotność | 3000 cykli ładowania (do zachowania 80% pierwotnej pojemności). |
| Gniazda wejściowe | AC, zasilanie solarne, port dodatkowej baterii, USB-C |
| Gniazda wyjściowe | AC, zapalniczka samochodowa, 2 x USB-A, USB-C |
| Moc wejściowa (W) | AC: 300 W, zasilanie solarne: maks.: 110 W, ładowarka samochodowa: 100 W |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | Wyjście AC: 300 W, USB-A: 12 W na port, USB-C: 100 W, wyjście samochodowe: 126 W. |
| Napięcie wejściowe (V) | AC: 200~240V, 3A, zasilanie solarne: 11-30V, 8A, ładowarka samochodowa: 11~30V, 8A. |
| Napięcie wyjściowe (V) | Wyjście gniazda samochodowego: 12.6 V |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Poziom hałasu: 30 dB, dedykowana aplikacja EcoFlow: monitorowanie poziomu naładowania, mocy wyjściowej, czasu pracy i wielu innych parametrów z poziomu smartfona, wytrzymuje również upadki z wysokości do 1,5 m. |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed: przepięciem, przeciążeniem, zwarciem, zbyt wysoką temperaturą, zbyt niską temperaturą, nadmiernym prądem (nadprądowe) oraz przeładowaniem. |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, UL |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 255 x 212 x 113 mm |
| Waga | 3,55 kg |
| Kod sklepu (SKU) | EFRIVER3-UPS |
| Kod producenta (EAN) | 4895251627030 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.