Przenośna stacja zasilania Anker Solix C300X Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania Anker Solix C300X Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Stacja zasilania |
| Typ akumulatora | LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforowy) |
| Pojemność akumulatora | 288 Wh |
| Pojemność nominalna (mAh) | 90000 mAh |
| Żywotność | ~3000 cykli |
| Gniazda wejściowe | 1 x AC, 1 x DC solarne, USB-C (dwu‑kierunkowy 140W) |
| Gniazda wyjściowe | 3 x AC (300W gniazda sieciowe), USB-C (dwukierunkowy), USB-C, USB-A, DC (gniazdo samochodowe) |
| Moc wejściowa (W) | 330 W |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | 600 W |
| Napięcie wejściowe (V) | 220-240 V AC |
| Napięcie wyjściowe (V) | 230 V (AC), 12 V (DC), 5 V/9 V/15 V/20 V (USB‑C) |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Moc pobierana z paneli słonecznych 100 W, Tryb UPS, Monitorowanie stanu przez aplikację, Wyświetlacz stanu baterii, Diody LED, Niska emisja hałasu: ~25 dB |
| Zabezpieczenia | Przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem; Zabezpieczenia ogniw baterii |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 24,1 x 16,5 x 16,0 cm |
| Waga | 4 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 194644298845 |
| Kod producenta (EAN) | A1723311 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.