Projektor Philips LED NeoPix 444 Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Projektor Philips LED NeoPix 444 Biały - White
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Źródło światła | LED |
| Trwałość źródła światła LED | do 30 000 godzin |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | Full HD |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | 30 - 100" (76 - 255 cm) / optymalna odległość 80" |
| Odległość projekcji | Min. 1m, max. 2,8m |
| Format obrazu | 16:9 i 4:3 |
| Proporcje rzutu | 1,25:1 |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Regulacja ostrości | Automatyczne |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Automatyczne |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | Głośnik stereofoniczny: 2 x 5 W |
| Łączność | Złącza USB i HDMI, Gniazdo 3,5 mm |
| Źródło zasilania | Wejście prądu stałego |
| Wymiary | 195 x 219 x 194 mm |
| Waga | 2480 g |
| Dodatkowe informacje | 500 lumenów ANSI, Podstawa obracająca się o 360 stopni, Automatyczna regulacja obrazu |
| Dołączone akcesoria | Pilot, zasilacz, baterie do pilota, instrukcja, zasilacz AC-DC |
| Kod sklepu (SKU) | PH-NPX444INT |
| Kod producenta (EAN) | 7640186962995 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.