Projektor Philips GamePix 800 Smart Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor Philips GamePix 800 Smart Czarny - Black
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | LED |
| Trwałość źródła światła LED | 30000 h |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | 178 - 381 cm (70 - 150") |
| Odległość projekcji | 2,4 - 5,2 m |
| Format obrazu | 4:3, 16:10, 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1,49 : 1 |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 |
| Regulacja ostrości | Ręczna |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Ręczna |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | Głośnik monofoniczny 5 W |
| Łączność | Bluetooth, Wi‑Fi do Google TV i Chromecast |
| Złącza / porty | 2 x HDMI, 1 x USB‑A, 1 x 3,5 mm audio, RS‑232 |
| Źródło zasilania | Zasilanie sieciowe |
| Wymiary | 30.2 x 9.9 x 21.8 cm |
| Waga | 2,7 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany Google TV (Smart TV), Jasność: 2500 ANSI lumenów; Głośność pracy: 28 dB(A) |
| Dołączone akcesoria | Pilot zdalnego sterowania, Dongle Google TV, Przewód zasilający, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | GMX800/INT |
| Kod producenta (EAN) | 7640186962582 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.