Projektor LED Philips NeoPix 250 Smart Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor LED Philips NeoPix 250 Smart Biały - White
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Źródło światła | LED |
| Trwałość źródła światła LED | Do 30 000 h |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | Do 200 cm (80 cali) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1,31:1 |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Regulacja ostrości | Automatyczna |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Automatyczna |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | Głośnik stereofoniczny: 2 x 3W, łączność Bluetooth z głośnikiem |
| Łączność | Wi-Fi: dwupasmowa - 2,4 GHz i 5 GHz, Bluetooth 5.0, HDMI x 1, USB x 1, wyjście audio: 3,5 mm, wejście prądu stałego. |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny (do zestawu jest dołączony zasilacz). |
| Wymiary | 239 x 140,7 x 187,9 mm |
| Waga | 2,5 kg |
| Dodatkowe informacje | Podstawka obracająca się o 180 stopni, bezprzewodowe dublowanie ekranu, rzeczywista rozdzielczość Full HD 1080p, zaawansowana korekcja obrazu, jasność: do 250 lumenów. |
| Dołączone akcesoria | Pilot, zasilacz, baterie do pilota, instrukcja, urządzenie do strumieniowania Google TV, metalowa płyta do zawieszania na suficie |
| Kod sklepu (SKU) | PH-NPX250INT |
| Kod producenta (EAN) | 7640186962988 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.