Projektor BlitzWolf BW-V3 Mini Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor BlitzWolf BW-V3 Mini Czarny - Black
Ultra kompaktowy mini projektor LED BlitzWolf BW-V3 Mini to przenośny rzutnik wyposażony w łączność Wi-Fi i Bluetooth, idealny do prezentacji w podróży oraz tworzenia mobilnego kina domowego. Pomimo niewielkich wymiarów, ten model oferuje dobrą jakość obrazu na wyświetlanym ekranie od 50 do 200 cali a także łatwe łączenie się ze smartfonami oraz innymi urządzeniami, co czyni go wszechstronnym narzędziem multimedialnym.
Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Źródło światła | LED |
| Trwałość źródła światła LED | Do 40 000 h |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 pikseli |
| Obsługiwana rozdzielczość | Full HD (1920 x 1080) |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | Rozmiar 50"- 200" |
| Odległość projekcji | od 1,5 do 3 m |
| Format obrazu | 16:9 / 4:3 |
| Proporcje rzutu | 1,25:1 |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 |
| Regulacja ostrości | Sterowana pilotem |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Sterowana pilotem |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | Wbudowany głośnik 5 W, głośność: 44 db |
| Łączność | 1x HDMI, 1x USB, 1x słuchawkowe (3,5 mm), Bluetooth, USB - multimedia, WiFi |
| Źródło zasilania | Sieciowe; napięcie wejściowe (DC): 18 V do 22 V, pobór mocy: 50 W |
| Wymiary | 165 x 128 x 66 mm |
| Waga | 1 kg |
| Dodatkowe informacje | Jasność: 250 ANSI Lumenów, temperatura barwowa: 6800K, typ soczewki: f80, . |
| Dołączone akcesoria | Kabel AV, pilot zdalnego sterowania, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BW-V3MINI |
| Kod producenta (EAN) | 5905316146884 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.