Powerbank z zintegrowanym kablem USB-C 4smarts Pocket 10000 mAh 30W Szary - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank z zintegrowanym kablem USB-C 4smarts Pocket 10000 mAh 30W Szary - Gray
Ten kieszonkowy powerbank 10000mAh 4smarts Pocket oferuje ultra szybkie ładowanie z mocą do 30W (Power Delivery), dzięki czemu jest idealny do efektywnego zasilania smartfonów, tabletów i małych laptopów. Ten zasilacz spełnia funkcję jako powerbank do samochodu przez posiadanie nieodłącznego przewodu USB-C.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1 x zintegrowany kabel USB-C, 1x port USB-C |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Zaokrąglone krawędzie, ładuje wiele urządzeń jednocześnie, zabezpieczenie przed przepięciem, zabezpieczenie przed rozładowaniem, zabezpieczenie przed przeładowaniem, zabezpieczenie przed zwarciem, wyświetlacz cyfrowy LED, tworzywo sztuczne, moc maks. 30 W |
| Wysokość | 83 mm |
| Szerokość | 59 mm |
| Grubość | 26 mm |
| Waga | 181 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C x1 |
| Kod sklepu (SKU) | KAT06964 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011907410 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.