Powerbank magnetyczny UNIQ Hoveo 5000 mAh USB-C 20 W PD Niebieski - Storm blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank magnetyczny UNIQ Hoveo 5000 mAh USB-C 20 W PD Niebieski - Storm blue
Powerbank do iPhone UNIQ Hoveo w niebieskim kolorze wspiera technologię Power Delivery 20 W, co umożliwia błyskawiczne uzupełnienie energii w każdych warunkach. Jako nowoczesny powerbank Fast Charge, model Hoveo potrafi naładować baterię kompatybilnego urządzenia do 50% w zaledwie 30 minut. Wyjątkowo smukła konstrukcja PocketSlim sprawia, że bez problemu mieści się w kieszeni, zapewniając łatwy dostęp do energii w podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe (Li-Po) |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V = 3 A; 9 V = 2 A |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V = 2.4 A; 9 V = 2.22 A; 12 V = 1.5 A |
| Moc | 20 W (PD); ładowanie bezprzewodowe 15 W |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Aluminiowy stojak (pion/poziom); Wskaźnik LED poziomu energii; Konstrukcja PocketSlim. |
| Wysokość | 107 mm |
| Szerokość | 67 mm |
| Grubość | 16 mm |
| Waga | 140 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-A do USB-C (30 cm), Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | UNI001109 |
| Kod producenta (EAN) | 8886463684207 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.