Powerbank magnetyczny Blitzwolf BW-P22 20000 mAh
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank magnetyczny Blitzwolf BW-P22 20000 mAh
Powerbank Blitzwolf BW-P22 posiada pojemność 20000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 20W (USB-C Power Delivery) oraz 22,5W (USB-A SCP/QC). Urządzenie oferuje duży zapas energii, a kompaktowa konstrukcja ułatwia jego transport, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako powerbank do samochodu i podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x USB Type-C: PD 20W, 1x USB-A: SCP 22,5W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik stanu naładowania LED, protokoły szybkiego ładowania PD2.0, QC3.0 i FCP. |
| Wysokość | 68 mm |
| Szerokość | 142 mm |
| Grubość | 28 mm |
| Waga | 276 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | BW-P22 |
| Kod producenta (EAN) | 5907085525181 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.