Powerbank magnetyczny Baseus PicoGo Qi2 5000 mAh Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank magnetyczny Baseus PicoGo Qi2 5000 mAh Niebieski - Blue
Powerbank Baseus o pojemności 5000 mAh to solidnie wykonany sprzęt o zgrabnych wymiarach i niewielkiej wadze. Sprawdzi się jako zapasowe źródło energii do podładowania telefonu w sytuacjach awaryjnych. Posiada magnetyczne mocowanie Qi2, które zapewni komfortowe korzystanie z urządzenia bez kabla. Wyposażony jest także w stojak, umożliwiający postawienie smartfona pionowo i prowadzenie videorozmów, scrollowanie po mediach społecznościowych czy oglądanie seriali w czasie ładowania.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Li-ion (litowo-jonowy) |
| Liczba złączy | 1 |
| Napięcie wejściowe (V) | 5V 3A; 9V 2A |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5V 2.4A; 9V 2.22A; 12V 1.5A |
| Moc | 20 W |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Certyfikat Qi2 |
| Wysokość | 103.5 mm |
| Szerokość | 67 mm |
| Grubość | 13.75 mm |
| Waga | 170 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | P10076800313 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172677596 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.