Powerbank Ugreen PB723 20000 mAh Szary - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB723 20000 mAh Szary - Gray
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 2 x USB‑C, 1 x USC-A |
| Napięcie wejściowe (V) | USB‑C1: 5–20 V (do ~80 W), USB‑C2: 5–12 V (ok. 30 W) |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB‑C1: 5–20 V (do 100 W), USB‑C2: 5–20 V (do 30 W), USB‑A: 5–12 V (do 33 W) |
| Moc | Maksymalna moc wyjściowa: 130 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Cyfrowy wyświetlacz LED; Czas ładowania do pełna: 1,6h (z 80 W ładowarką), Spełnia normy IATA (odpowiedni do zabrania na pokład samolotu), System zabezpieczeń przed zwarciem, przegrzaniem, przepięciem, przeładowaniem i przeciążeniem. |
| Wysokość | 131 mm |
| Szerokość | 54 mm |
| Grubość | 51 mm |
| Waga | ~476 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 55365B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876263165 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.