Powerbank USAMS PB60 20000 mAh Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank USAMS PB60 20000 mAh Czarny - Black
Wydajny powerbank 20000 mAh marki USAMS o mocy 22,5 W wspiera technologie Quick Charge i Power Delivery, stanowiąc idealny powerbank do iPhone oraz innych nowoczesnych smartfonów. Dzięki portowi USB-C PD produkt z powodzeniem służy jako powerbank do laptopa, a możliwość zasilania trzech urządzeń jednocześnie sprawia, że jest to niezwykle praktyczne źródło zasilania o dużej pojemności. Konstrukcja zgodna ze standardami lotniczymi czyni go bezpiecznym powerbankiem do samolotu, który sprawdzi się doskonale w każdej dalekiej podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 2 x USB-A, 1 x USB-C, 1 x microUSB |
| Napięcie wejściowe (V) | micro‑USB: 5 V / 2 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A; USB‑C (wejście/wyjście): 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB‑C (wyjście): 5 V / 3 A, 9 V / 2,22 A, 12 V / 1,67 A; USB‑A (2 porty): 4,5 V / 5 A, 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A |
| Moc | 22,5 W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie: Quick Charge 3.0, Power Delivery; Zabezpieczenia przed przeładowaniem, przeciążeniem, zwarciem i przepięciami. |
| Wysokość | 144 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 29 mm |
| Waga | 408 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001123 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444974385 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.