Powerbank Lightning OS-Baseus Compact 5000 mAh 20 W Różowy - Pink
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Lightning OS-Baseus Compact 5000 mAh 20 W Różowy - Pink
Ten przeuroczy, różowy powerbank Baseus to ultra kompaktowy mini powerbank o pojemności 5000mAh, stworzony z myślą o szybkim zasilaniu telefonu. Wyposażony w zintegrowane złącze Lightning oraz wsparcie dla 20W PD, zapewnia szybkie ładowanie iPhone'a, będąc stylowym i niezawodnym towarzyszem podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | polimerowo - litowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | Wejście: USB-C, wyjście: złącze Lightning + port/kabel USB-C. |
| Kolor dominujący | Różowy |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | 8-warstwowa ochronę bezpieczeństwa, szybkie ładowanie dwukierunkowe, pojemność akumulatora: 5000mAh/18Wh, moc maksymalna: 20 W. |
| Wysokość | 80 mm |
| Szerokość | 40,2 mm |
| Grubość | 25,6 mm |
| Waga | 100 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C do USB-C. |
| Kod sklepu (SKU) | P10068307413 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172663148 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.