Powerbank Joyroom 20W 10000 mAh Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Joyroom 20W 10000 mAh Biały - White
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | USB-A, USB-C |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Możliwość ładowania 2 urządzeń jednocześnie; Wbudowany magnes (MagSafe) i stojak; Materiał: ABS i ognioodporny PC |
| Wysokość | 61 mm |
| Szerokość | 105 mm |
| Grubość | 24 mm |
| Waga | 213 g |
| Kod sklepu (SKU) | JR-W050 |
| Kod producenta (EAN) | 6956116745059 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.