Powerbank Baseus mini 6000 mAh 20W Fioletowy - Purple
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Baseus mini 6000 mAh 20W Fioletowy - Purple
Ten fioletowy powerbank Baseus mini o pojemności 6000 mAh to ultra kompaktowy, mały powerbank idealny do szybkiego, awaryjnego zasilania telefonu. Dzięki mocy 20W i obsłudze szybkiego ładowania, ten poręczny powerbank z łatwością zmieści się w kieszeni, gwarantując niezawodną energię, gdy jej najbardziej potrzebujesz.
Specyfikacja
| Pojemność | 6 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | polimerowo - litowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | USB-C x2 |
| Kolor dominujący | Fioletowy |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Czujnik temperatury NTC, ochrona przed przepięciem, prądem przetężeniowym, przeładowaniem i zwarciem, zgodność z międzynarodowymi standardami transportu lotniczego. |
| Wysokość | 98,4 mm |
| Szerokość | 63,9 mm |
| Grubość | 16,3 mm |
| Waga | 146,5 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | P10059002513 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172641443 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.