Powerbank Baseus Qpow Digital Display 20000 mAh Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Baseus Qpow Digital Display 20000 mAh Biały - White
Ten elegancki, biały powerbank Baseus o dużej pojemności 20000mAh jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących szybkiego ładowania i niezawodności w podróży. Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz oraz różnorodne porty, ten potężny powerbank gwarantuje, że Twoje urządzenia, takie jak iPhone lub inny telefon, będą zasilane przez długi czas, czyniąc go doskonałym wyborem wśród powerbanków 20000mAh.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | polimerowo - litowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | USB-C x2, USB-A |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | 20000mAh / 3.8V (76Wh), moc maksymalna: 22,5 W, pojemność znamionowa: 12000mAh (5V / 2.4A), długość kabla: 19cm, |
| Wysokość | 123 mm |
| Szerokość | 74,6 mm |
| Grubość | 32,8 mm |
| Waga | 360 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | P10055008513 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172667719 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.