Powerbank Baseus QPow2 10000 mAh Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Baseus QPow2 10000 mAh Niebieski - Blue
Ten stylowy, niebieski powerbank Baseus QPow 2 o pojemności 10000mAh to idealne rozwiązanie jako mały powerbank do telefonu, gwarantujący szybkie ładowanie w podróży. Wyposażony w porty USB-C, ten niezawodny powerbank o kompaktowej budowie dostarcza energię, gdy jej najbardziej potrzeba, będąc doskonałą alternatywą dla droższych modeli 20000mAh.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | polimerowo - litowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | USB-C x2 |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Moc maksymalna: 30 W |
| Wysokość | 117 mm |
| Szerokość | 70,6 mm |
| Grubość | 25 mm |
| Waga | 236 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | P10055008313 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172667726 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.