Powerbank Baseus Compact 5000 mAh 20W USB-C Różowy - Pink
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Baseus Compact 5000 mAh 20W USB-C Różowy - Pink
Ten różowy powerbank Baseus z serii Compact to idealny mini powerbank o pojemności 5000mAh do telefonu z wbudowanym złączem USB-C. Dzięki obsłudze szybkiego ładowania 20W PD, ten powerbank gwarantuje ładowanie bez kabli dla urządzeń Android, będąc stylowym i niezawodnym towarzyszem podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | polimerowo - litowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | Wejście: wbudowane złącze USB-C, wyjście: port USB-C. |
| Kolor dominujący | Różowy |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | 8-warstwowa ochronę bezpieczeństwa, szybkie ładowanie dwukierunkowe, pojemność akumulatora: 5000mAh/18Wh, moc maksymalna: 20 W. |
| Wysokość | 80 mm |
| Szerokość | 40,2 mm |
| Grubość | 25,6 mm |
| Waga | 100 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C do USB-C. |
| Kod sklepu (SKU) | P10068306413 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172659530 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.