Powerbank Baseus Airpow 10000 mAh 20W Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Baseus Airpow 10000 mAh 20W Niebieski - Blue
Urządzenie Baseus Airpow 10000 mAh 20W to niezawodny, a jednocześnie mały powerbank idealny dla każdego, kto poszukuje powerbanka 10000mAh z funkcją szybkiego ładowania 20W. Ten powerbank do telefonu w kolorze niebieskim zapewnia komfortowe i szybkie zasilanie urządzeń, stanowiąc praktyczny powerbank na każdą podróż i do użytku codziennego
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Akumulator litowo - polimerowy |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | USB-C x1, USB-A x1, microUSB x1 |
| Napięcie wejściowe (V) | MicroUSB - 5V/2A, 9V/2A; USB-C - 5V/3A, 9V/2A |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-A - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A; USB-C - 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A |
| Moc | USB-C: Moc 20W Max (PD); USB-A: Moc 18W Max (QC) |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Obsługa technologii 18W PD; Wskaźnik LED; Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń; Zgodny z przepisami linii lotniczych; Chroni urządzenia przed przeciążeniem, przegrzaniem i przepięciami. |
| Odporność i certyfikaty | RoHS, CE, UKCA, FCC |
| Wysokość | 153,5 mm |
| Szerokość | 69,4 mm |
| Grubość | 17,6 mm |
| Waga | 224 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C (50 cm); Dokumentacja. |
| Kod sklepu (SKU) | P10022801313 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172646967 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.