Powerbank 5000 mAh Ugreen PB503 Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank 5000 mAh Ugreen PB503 Szary - Gray
Szary powerbank Ugreen PB503 to kompaktowa bateria 5000 mAh z szybkim ładowaniem Power Delivery 22.5 W przez port USB-C, stanowiąca idealne przenośne źródło zasilania dla smartfonów i małych urządzeń. Ten mini bank energii o wysokiej mocy jest niezbędnym akcesorium dla podróżujących, zapewniając błyskawiczne doładowanie i niezawodne wsparcie energetyczne w kieszonkowym formacie.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | USB-C (męski), USB-C (żeński) |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz LED, kompaktowa konstrukcja, zintegrowana podstawka oraz antypoślizgowa osłona wtyczki USB-C, moc wyjściowa: 22,5 W, całkowite naładowanie powerbanku za pomocą kabla USB-C trwa zaledwie 2,5 godziny. |
| Wysokość | 79 mm |
| Szerokość | 38 mm |
| Grubość | 26 mm |
| Waga | 112 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 35338 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876233380 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.