Powerbank 4smarts Lucid Air 26800 mAh 65W Szary - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank 4smarts Lucid Air 26800 mAh 65W Szary - Gray
Prezentowany powerbank o dużej pojemności 26800 mAh to idealne rozwiązanie jako powerbank do laptopa i smartfonów, ponieważ zapewnia maksymalną moc wyjściową 65 W przez port USB-C, wspierając szybkie ładowanie Fast Charge (PD 3.0 i QC 3.0). Urządzenie posiada trzy złącza (2x USB-C i 1x USB-A) do ładowania wielu sprzętów jednocześnie, gwarantując wydajne zasilanie w podróży i sprawdzając się jednocześnie jako powerbank do samolotu dzięki zgodności z limitami lotniczymi.
Specyfikacja
| Pojemność | 26 800 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | USB-C x 2, USB-A x 1 |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) wskazuje poziom naładowania baterii, maksymalna moc ładowania: 65 W, wsparcie standardów szybkiego ładowania: Qualcomm Quick Charge 3.0 i USB Power Delivery, zabezpieczenia przed zwarciem przepięciem, przeładowaniem. |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Grubość | 6,5 cm |
| Waga | 640 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C o dł. 50 cm |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07304 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011905591 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.