towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Pokrowiec na kamerę PGYTECH
Specyfikacja
| Materiał | HyperGuard: baza z tkaniny CORDURA + powłoka PU oraz poliester i poliamid |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pomieści np. lustrzankę lub bezlusterkowca + obiektyw 24‑70 mm |
| Długość | 180 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Waga | 300 g |
| Kod sklepu (SKU) | P-CB-257 |
| Kod EAN | 6976100485907 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.