Plecak fotograficzny PGYTECH OneGo 20L Piaskowy - Sand
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak fotograficzny PGYTECH OneGo 20 L Piaskowy - Sand
Specyfikacja
| Rodzaj | Jednokomorowy |
| Materiał | Poliuretan |
| Kolor | Piaskowy |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Wymiary zewnętrzne | 470 x 330 x 190 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 420 x 300 x 165 mm |
| Waga | 1,38 kg |
| Kod sklepu (SKU) | P-CB-202 |
| Kod producenta (EAN) | 6976100488359 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.