Plecak ThinkTank Urban Access Sling 8 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Plecak ThinkTank Urban Access Sling 8 Czarny - Black
Plecak Urban Access Sling wyróżnia się szybkim dostępem do komory głównej. System nośny umożliwia noszenie plecaka na prawym lub lewym ramieniu w zależności od indywidualnych preferencji. Panel dostępu do wnętrza umieszczony po obu stronach zapewnia łatwy i szybki dostęp bez konieczności zdejmowania plecaka z ramienia. Dodatkowa kieszeń na tablet i pas biodrowy ułatwią transport niezbędnych urządzeń i akcesoriów. Pokrowiec przeciwdeszczowy chroni sprzęt przed zamoknięciem.
Specyfikacja
| Materiał | Nylon, poliuretan (materiał odporny na wodę) |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Odpinany pas biodrowy, Komora na tablet 8”, uchwyt na mały statyw, dostęp do sprzętu z obu stron, pojemna przednia kieszeń, kilka wewnętrznych kieszeni, uchwyt |
| Dołączone akcesoria | Osłona przeciwdeszczowa |
| Wymiary zewnętrzne | 20 x 37 x 13 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 19 x 33.5 x 11 cm |
| Waga | 590 g |
| Kod sklepu (SKU) | 710-468 |
| Kod producenta (EAN) | 874530004681 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.