Plecak ThinkTank FocusPoint 22L RollTop Pomarańczowy - Urban Rust
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Plecak ThinkTank FocusPoint 22L RollTop Pomarańczowy - Urban Rust
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Certyfiat bluesign®, materiały niezawierające PFAS: P600D, P600D, P1260D, PT300D; P200D PU, P70D Tafta, Siatka mesh, Siatka Darlington, Nit nylonowy 3-warstwowy, Trwała powłoka hydrofobowa (DWR), Zamek błyskawiczny YKK RC Fuse |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | 10 kieszeni; Dostęp do sprzętu od strony bocznej i tylnej; Wyjmowany wkład foto; Górna komora roll-top; Przegroda na laptopa 14", boczna kieszeń na wodę, ukryta na Airtag, zapinana kieszeń na tel.; Pas stabilizujący, uchwyt górny i bagażowy |
| Dołączone akcesoria | Osłona przeciwdeszczowa |
| Wymiary zewnętrzne | 28,6 x 41,9 x 15,2 cm |
| Wymiary wewnętrzne | Wymiary wkładu: 23,5 x 24,1 x 9,5 cm; Przegroda na laptopa: 22,2 x 34,3 x 1,9 cm |
| Waga | 1620 g (z wkładem), 1260 g (bez wkładu) |
| Kod sklepu (SKU) | 720209 |
| Kod producenta (EAN) | 874530001710 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.