Plecak Think Tank FirstLight 20L
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak ThinkTank FirstLight 20L
Plecak fotograficzny zaprojektowany z myślą o fotografach, którzy uwielbiają podróże. Główna pojemna komora z wyjmowanymi i regulowanymi przegrodami wykonanymi z pianki o dużej gęstości zapewniającej bezpieczne i wygodne umieszczenie sprzętu. Plecak wyposażono w kieszeń na 15- calowy tablet. Dodatkowe kieszenie z przodu i wewnątrz oraz kieszeń górna umożliwiają schowanie innych akcesoriów.
Specyfikacja
| Materiał | Nylon o grubym splocie, zamki błyskawiczne YKK, aluminiowy stelaż |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Głowna komora z regulowanymi ściankami, duża ilość kieszeni, kieszeń na laptop do 15''; Pomieści 1 lustrzankę z 4-6 standardowymi obiektywami lub 2 bezlusterkowce z 5-7 obiektywami i lamą błyskową; Regulowany pasek |
| Wymiary zewnętrzne | 29 x 47,5 x 17,8 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27,5 x 44,5 x 13,5 cm |
| Waga | 1900 g |
| Kod sklepu (SKU) | 520350 |
| Kod producenta (EAN) | 819865013502 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.