Plecak Tenba Fulton V2 16L Backpack Oliwkowy - Tan/Olive
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak Tenba Fulton V2 16L Backpack Oliwkowy - Tan/Olive
Plecak fotograficzny Fulton V2 16L pomieści bezlusterkowca lub lustrzankę z 5-7 obiektywami (do 70-200 mm 2.8) oraz laptopa o przekątnej do 16". Pasuje również do DJI Mavic i innych kompaktowych dronów. Komora na aparat i obiektywy jest otwierana od tyłu plecaka, co zabezpiecza sprzęt przed wyjęciem z przodu lub boków podczas podróży. Zawartość górnej komory chroni przed deszczem zwijana pokrywa roll-top, którą w razie potrzeby można rozłożyć, aby zwiększyć pojemność plecaka. Wzmocniona kieszeń boczna umożliwia bezpieczne przenoszenie monopodu lub statywu. Plecak foto wykonano z wysokiej jakości wodoodpornego materiału 600D i wyposażono w zamki błyskawiczne YKK® oraz wzmocnione szwy.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Nylon 600D |
| Kolor | Oliwkowy |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pomieści bezlusterkowca lub lustrzankę cyfrową z 5-7 obiektywami (do 70-200 mm 2.8), laptopa 16" oraz DJI Mavic i inne kompaktowe drony |
| Wymiary zewnętrzne | 28 x 51 x 19 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27 x 28 x 13 cm |
| Waga | 1,27 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 637-737 |
| Kod producenta (EAN) | 816779023375 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.