Plecak Tenba Fulton V2 16L Backpack Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Plecak Tenba Fulton V2 16L Backpack Czarny - Black
Plecak fotograficzny Fulton V2 16L pomieści lustrzankę lub aparat bezlusterkowy z 5-7 obiektywami (do 70-200 mm 2.8) i laptopa o przekątnej do 16". Pasuje także do DJI Mavic i innych kompaktowych dronów. Otwierana od tyłu plecaka komora na aparat i obiektywy zabezpiecza sprzęt przed wyjęciem z przodu lub boków podczas podróży. Zwijana pokrywa roll-top chroni przed deszczem zawartość górnej komory i można ją rozłożyć w celu zwiększenia pojemności plecaka. Wzmocniona boczna kieszeń umożliwia transport monopodu lub statywu. Plecak foto jest wykonany z wysokiej jakości wodoodpornego materiału 600D i wyposażony w zamki błyskawiczne YKK® oraz wzmocnione szwy.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Nylon 600D |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pomieści bezlusterkowca lub lustrzankę cyfrową z 5-7 obiektywami (do 70-200 mm 2.8), laptopa 16" oraz DJI Mavic i inne kompaktowe drony |
| Wymiary zewnętrzne | 28 x 51 x 19 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27 x 28 x 13 cm |
| Waga | 1,27 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 637-736 |
| Kod producenta (EAN) | 816779023368 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.