Plecak Tenba Fulton V2 16L All Weather Backpack Czarny - Black/Black Camo
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Plecak Tenba Fulton V2 16L All Weather Backpack Czarny - Black/Black Camo
Plecak fotograficzny Fulton V2 16L pomieści lustrzankę lub aparat bezlusterkowy z 5-7 obiektywami (do 70-200 mm 2.8) plus laptop o przekątnej do 16". Pasuje również do DJI Mavic i innych kompaktowych dronów. Komora na aparat i obiektywy posiada dostęp od tyłu, dzięki czemu nie ma możliwości wyjęcia niczego z przodu lub boków plecaka podczas podróży. Zwijana pokrywa roll-top chroni zawartość górnej komory przed deszczem, a w razie potrzeby umożliwia jej rozłożenie, aby pomieścić dodatkowy ładunek. We wzmocnionej kieszeni bocznej można bez problemu zmieścić monopod lub statyw. Plecak foto wykonano z wodoodpornego nylonu 420D Helix™ All Weather, nylonu kamuflażowego 600D i wyposażono w zamki błyskawiczne YKK® Splashguard oraz wzmocnione szwy.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Nylon 600D |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pomieści bezlusterkowca lub lustrzankę cyfrową z 5-7 obiektywami (do 70-200 mm 2.8), laptopa 16" oraz DJI Mavic i inne kompaktowe drony |
| Wymiary zewnętrzne | 28 x 51 x 19 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27 x 28 x 13 cm |
| Waga | 1,27 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 637-738 |
| Kod producenta (EAN) | 816779023382 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.