Plecak Tenba Fulton V2 14L Backpack Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak Tenba Fulton V2 14L Backpack Czarny - Black
Plecak fotograficzny Fulton V2 14L pomieści aparat bezlusterkowy lub lustrzankę z 3-4 obiektywami (do 70-200 mm 2.8) oraz laptopa o przekątnej do 14" lub kompaktowych dronów. Wyposażono go w chroniącą zawartość przed deszczem zwijaną pokrywę roll-top, która umożliwia również powiększenie pojemności górnej komory. Dostęp od tyłu plecaka do komory na aparat i obiektywy zabezpiecza sprzęt przed kradzieżą. Z boku plecaka znajdziemy wzmocnioną kieszeń, w której zmieścimy monopod lub statyw. Plecak foto jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak wodoodporny materiał 600D oraz wyposażony w zamki błyskawiczne YKK® oraz wzmocnione szwy.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Nylon 600D |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pomieści bezlusterkowca lub lustrzankę cyfrową z 3-4 obiektywami (do 70-200 mm 2.8), laptopa 14" oraz DJI Mavic i inne kompaktowe drony |
| Wymiary zewnętrzne | 28 x 44 x 17 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 23 x 25 x 13 cm |
| Waga | 0,91 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 637-733 |
| Kod producenta (EAN) | 816779023337 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.