Plecak Tenba DNA 16 DSLR Backpack Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak Tenba DNA 16 DSLR Backpack Niebieski - Blue
Plecak fotograficzny DNA 16 DSLR pomieści lustrzankę lub bezlusterkowiec z 4-6 obiektywami (do 70-200 mm 2.8) wraz z lampą błyskową i akcesoriami oraz laptopa o przekątnej do 16". Został on wyposażony w zwijaną pokrywę roll-top, która chroni zawartość przed deszczem, a także umożliwia rozszerzenie pojemności plecaka oraz uprząż Airflow, która wraz z automatycznie regulowanymi paskami Pivot-Fit, dzięki której będzie można dopasować plecak. Wkładkę na aparat i obiektywy można wyjąć i przekształcić plecak foto na plecak do użytku ogólnego. Z boku znajduje się wzmocniona kieszeń, która umożliwia bezpieczne przenoszenie statywu praktycznie dowolnych rozmiarów.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Wytrzymały, odporny na wilgoć i niekorzystne warunki pogodowe |
| Kolor | Niebieski |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pomieści bezlusterkowca lub lustrzankę cyfrową z 4-6 obiektywami (do 70-200 mm 2.8) wraz z lampą błyskową i akcesoriami, a także laptopa 16" |
| Wymiary zewnętrzne | 28 x 51 x 20 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 25 x 23 x 13 cm |
| Waga | 1,36 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 638-579 |
| Kod producenta (EAN) | 816779022965 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.