Pendrive podwójny Verbatim 64 GB Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive podwójny Verbatim 64 GB Niebieski - Blue
Ta kompaktowa pamięć przenośna Verbatim o pojemności 64 GB stanowi idealny pendrive do telefonu, który zapewnia natychmiastowe zwiększenie miejsca na dane oraz wygodny dostęp do dokumentów bez konieczności używania adapterów czy połączenia z Internetem. Ten dysk flash umożliwia bezpośredni i szybki transfer plików między nowoczesnymi urządzeniami mobilnymi poprzez złącze USB-C z urządzeniami ze złączem USB-A.
Specyfikacja
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-C |
| Dodatkowe informacje | Dostęp do plików przechowywanych na dysku bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu; Zapis plików bezpośrednio do pendrive'a; Standard zgodny z urządzeniami USB 2.0; Złączę USB-C i USB-A. |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 34 x 19 x 7 mm |
| Waga | 3,6 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000082 |
| Kod EAN | 023942499671 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.