Pendrive Verbatim Secure Pro USB 3.2 Gen 1 32 GB Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Pendrive Verbatim Secure Pro USB 3.2 Gen 1 32 GB Srebrny - Silver
Bezpieczny pendrive Verbatim Secure Pro 32 GB to profesjonalna pamięć przenośna, oferująca 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES oraz automatyczne usuwanie danych po 10 nieudanych próbach logowania. Ten szybki dysk flash USB 3.2 Gen 1 posiada praktyczną, wysuwaną obudowę bez zatyczki i zapewnia sprawne zarządzanie poufnymi informacjami bez konieczności posiadania uprawnień administratora.
Specyfikacja
| Pojemność | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | Min. 35 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Min. 100 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 11, 10, 8; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Szyfrowanie danych w czasie rzeczywistym; Algorytm haszowania hasła; USB SuperSpeed 5 Gb/s; Wysuwane złącze USB; Usuwanie danych po 10 nieudanych próbach odzyskania dostęp |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 55 x 20 x 9,5 mm |
| Waga | ~30 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000251 |
| Kod EAN | 023942986652 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.