Papier fotograficzny Kodak Premium 240g 20 szt. 10x15 cm
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Papier fotograficzny Kodak Premium 240g 20 szt. 10x15cm
Ten błyszczący papier fotograficzny Kodak o wysokiej gramaturze 240 g gwarantuje doskonałe nasycenie barw oraz profesjonalne, lśniące wykończenie każdego wydruku. Dzięki standardowemu formatowi 10x15 cm (4R) oraz opakowaniu zawierającemu 20 arkuszy, stanowi on idealny wybór do utrwalania najważniejszych wspomnień w najwyższej jakości.
Specyfikacja
| Zastosowanie | Druk zdjęć; Drukarki atramentowe |
| Powierzchnia | Błyszcząca |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Format papieru | 10 x 15 cm |
| Liczba arkuszy | 20 |
| Kolor | Biały |
| Dodatkowe informacje | Rodzaj powierzchni: błyszczący; Format papieru: A6/4R (10 x 15 cm). |
| Kod sklepu (SKU) | 6932357400957 |
| Kod producenta (EAN) | 6932357400957 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.