Ogrzewanie postojowe Blitzwolf BW-AH-H2-BT Czarno-czerwone - Black and red
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ogrzewanie postojowe Blitzwolf BW-AH-H2-BT Czarno-czerwone - Black and red
To ogrzewanie postojowe o mocy 5 kW i sprawności spalania powyżej 90% gwarantuje niezwykle szybkie nagrzewanie wnętrza pojazdu, działając przy zasilaniu 12 V DC oraz charakteryzując się niskim zużyciem paliwa. Obsługa urządzenia jest komfortowa dzięki wbudowanej kontroli Bluetooth i możliwości zarządzania funkcjami (m.in. timerem) bezpośrednio z aplikacji mobilnej lub za pomocą pilota z wyświetlaczem.
Specyfikacja
| Wyświetlacz | LCD |
| Zasilanie | DC 12 V (napięcie robocze); Prąd znamionowy: 3 A (prąd rozruchowy: 10 A–12 A) |
| Moc grzewcza (kW) | 5-8 kW |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Zużycie paliwa | 0,16 l - 0,62 l/h |
| Efektywność spalania | 90% |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Czas użytkowania | 3000 godzin |
| Zakres temperatury pracy | od 8°C do 36°C |
| Ochrona przed przegrzaniem | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Sterowanie aplikacją | Tak |
| Dodatkowe informacje | Temperatura aktywacji ochrony: ≥270 °C, zasięg zdalnego pilota: do 50 m, timer, funkcja utrzymania stałej temperatury, możliwość uruchomienia ogrzewania przed rozpoczęciem podróży, aplikacja Heat Genie, typ interfejsu B (może być używany z zasilaczem AC). |
| Wymiary | 37 x 47 x 31 cm (wymiary opakowania) |
| Waga | 10,8 kg (waga z opakowaniem) |
| Akcesoria dodatkowe | Pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem, filtr powietrza, rura wlotowa, rura wydechowa, rura wylotu powietrza, zestaw akcesoriów montażowych x2, tłumik, zaciski x2, wspornik, śruba x3, odpowietrznik, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BW-AH-H2-BT |
| Kod producenta (EAN) | 5907085521442 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.