Odtwarzacz przenośny Xiaomi Mi TV Box S 3rd Gen. 4K Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Odtwarzacz Xiaomi Mi TV Box S 3rd Gen. 4K Czarny - Black
Odtwarzacz przenośny Xiaomi Mi TV Box S 3rd Gen. 4K to nowoczesne urządzenie, które zamienia każdy telewizor z HDMI w Smart TV z obsługą 4K, aplikacji streamingowych i multimediów. Xiaomi Mi TV Box S 3rd Gen. zapewnia płynne odtwarzanie wideo, łatwą obsługę oraz pełną kompatybilność z popularnymi platformami, gwarantując wygodę oglądania w domu i w podróży.
Specyfikacja
| Procesor (CPU) | Czterordzeniowy taktowany do 2,5 GHz |
| Układ graficzny (GPU) | ARM G310 V2 |
| System operacyjny | Google TV |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Obsługiwane rozdzielczości / wideo | Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160, typ ekranu: HDR10+ |
| Łączność | Wi-Fi 2.4 GHz Wi-Fi 5 GHz Bluetooth 5.2 |
| Złącza / porty | HDMI 2.1 USB 2.0 DC |
| Kontroler / pilot | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 97 x 17 x 97 mm |
| Dodatkowe informacje | Obsługiwane formaty audio: Dolby Atmos, DTS:X, obsługiwane formaty wideo: Dolby Vision, HDR10+, zasilanie sieciowe, wyposażenie: Kabel HDMI, Pilot, Zasilacz. |
| Kod sklepu (SKU) | PFJ4191EU |
| Kod producenta (EAN) | 6941948704916 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.