Odtwarzacz multimedialny Amazon Fire TV Stick 2. Gen Wi-Fi 6E 16GB 4K Max
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Odtwarzacz multimedialny Amazon Fire TV Stick 2. Gen Wi-Fi 6E 16GB 4K Max
Specyfikacja
| Procesor (CPU) | Czterordzeniowy 2 GHz |
| Układ graficzny (GPU) | 850 MHz |
| System operacyjny | Feature OS |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Obsługiwane rozdzielczości / wideo | 2160p, 1080p i 720p do 60 kl./s |
| Łączność | Bluetooth 5.2 + BLE, Wi-Fi 6E w trzech pasmach: 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz) |
| Złącza / porty | Wyjście HDMI ARC, mikro-USB |
| Kontroler / pilot | Tak, pilot głosowy Alexa |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wymiary | 99 x 30 x 14 mm |
| Dodatkowe informacje | Obsługiwane formaty audio: AAC, AAC+, AC3, AMR-NB, eAAC+, EAC3, FLAC, MP3, PCM/Wave, Vorbis, obsługiwane formaty wideo: AV1, H.264, H.265, HDR, HDR10+, HLG, ISO, MKV, MOV, MP4, MPEG, RM, VP9, obsługiwane formaty zdjęć: BMP, GIF, JPEG, PNG. |
| Kod sklepu (SKU) | B0CW4HD359 |
| Kod producenta (EAN) | 840414647350 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.