Odtwarzacz Xiaomi Mi TV Stick Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Odtwarzacz przenośny Xiaomi Mi TV Stick Czarny - Black
Odtwarzacz przenośny Xiaomi Mi TV Stick to kompaktowe urządzenie umożliwiające zamianę każdego telewizora z HDMI w smart TV z dostępem do aplikacji streamingowych, filmów i seriali. Xiaomi Mi TV Stick oferuje łatwą obsługę, szybkie działanie i pełną kompatybilność z popularnymi platformami, zapewniając wygodne oglądanie ulubionych treści w domu i w podróży.
Specyfikacja
| Procesor (CPU) | ARM Cortex A53 |
| Układ graficzny (GPU) | Mali 450 |
| System operacyjny | Android TV 9.0 |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Obsługiwane rozdzielczości / wideo | Full HD / 1920 x 1080 |
| Łączność | Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 4.2, Chromecast |
| Złącza / porty | 1x HDMI, 1x micro USB |
| Kontroler / pilot | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 92 x 30 x 15 mm |
| Dodatkowe informacje | Pilot wymaga dwóch baterii AAA (brak baterii w zestawie), wsparcie dla kontrolera bluetooth w grach; System operacyjny: Android TV 9.0, |
| Kod sklepu (SKU) | SDSQUAC2566MA |
| Kod producenta (EAN) | 619659200565 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.