Oczyszczacz powietrza Dreame Furcatch FP10 Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Oczyszczacz powietrza Dreame Furcatch FP10 Biały - White
Specyfikacja
| Wyświetlacz | Cyfrowy LED |
| Zasilanie | Sieciowe; Moc: 45 W |
| Łączność | Wi-Fi (Sterowanie: Aplikacja Dreamehome) |
| System filtracji | Filtr wstępny (eliminacja większych cząstek), filtr HEPA H14 (usuwanie niewielkich pyłów), warstwa CataFresh (neutralizacja zapachów), światło UVC, jony ujemne. |
| Wydajność CADR (cząstki stałe) | 350 m³/h |
| Wydajność CADR (formaldehyd) | 258 m³/h |
| Skuteczność | 99,5 % - usuwanie sierści |
| Poziom hałasu | 32-62 dB(A) |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wymiary | 370 x 370 x 620 mm; Pojemność pojemnika: 460 ml |
| Waga | 8,8 kg |
| Dodatkowe informacje | Przepływ powietrza LoopBoost, Samoczyszczący system zbierania sierści - rolka 360°, Czujniki analizujące poziom jakości powietrza, Szczelny pojemnik, Podświetlenie zmieniające kolor w zależności od jakości powietrza. |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Zasilacz, 1 x Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | CVF16A |
| Kod producenta (EAN) | 6978515252464 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.