Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko ED 75 mm f/1.8 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko ED 75 mm f/1.8 Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 75 mm (ekwiwalent 150 mm dla formatu 35 mm) |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 84 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 10 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 58 mm |
| Dołączone akcesoria | Zakrywka obiektywu (LC-58F), Tylny dekielek (LR-2) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 69 x 64 mm (długość x średnica) |
| Waga | 305 g |
| Dodatkowe informacje | 9-listkowa przysłona kołowa |
| Kod sklepu (SKU) | V335230BW000 |
| Kod EAN | 4545350054113 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.