Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 8 mm f/1.8 Fisheye PRO
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 8 mm f/1.8 Fisheye PRO
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 8 mm (ekwiwalent 16 mm dla formatu 35 mm) |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 12 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna |
| Konstrukcja optyczna | 17 elementów w 15 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Dołączone akcesoria | Zakrywka obiektywu (LC-62E), Tylny dekielek (LR-2) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 62 x 80 mm (długość x średnica) |
| Waga | 315 g |
| Dodatkowe informacje | 7-listkowa przysłona kołowa, Wbudowana osłona przeciwsłoneczna, Stopień ochrony przed warunkami atmosferycznymi IP53 |
| Kod sklepu (SKU) | V312030BW000 |
| Kod EAN | 4545350047900 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.