Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 50-200 mm f/2.8 IS PRO
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 50-200 mm f/2.8 IS PRO
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 50-200 mm (ekwiwalent 100-400 mm dla formatu 35 mm) |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 78 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 21 elementów w 13 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 77 mm |
| Dołączone akcesoria | Osłona obiektywu LH-82C, Pokrywka obiektywu LC-77C, Tylna pokrywka obiektywu LR-2, Etui na obiektyw LSC-1127 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Średnica 91.4 mm, Długość 225.8 mm |
| Waga | 1075 g (bez osłony i kołnierza statywowego) / 1250 g (z kołnierzem statywowym) |
| Dodatkowe informacje | 9-listkowa przysłona kołowa, Programowalny przycisk L-Fn, Stopień ochrony przed warunkami atmosferycznymi IPX53, Odporność na mróz do -10°C, 5-osiowa stabilizacja Sync IS |
| Kod sklepu (SKU) | V336040WW000 |
| Kod EAN | 4545350056605 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.