Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 PRO | Kup i zaoszczędź – cashback do 2500 zł!
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 PRO
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 45 mm (ekwiwalent 90 mm dla formatu 35 mm) |
| Przysłona | f/1.2 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 50 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 14 elementów w 10 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 62 mm |
| Dołączone akcesoria | Osłona obiektywu (LH-66), Pokrywka obiektywu (LC-62F), Tylna pokrywka obiektywu (LR-2), Futerał na obiektyw (LSC-0914) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 70 x 84.9 mm (długość x średnica) |
| Waga | 410 g |
| Dodatkowe informacje | 9-listkowa przysłona kołowa, Programowalny przycisk L-Fn, Stopień ochrony przed warunkami atmosferycznymi IPX1 |
| Kod sklepu (SKU) | V335290BW000 |
| Kod EAN | 4545350054168 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.