Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko Digital 25 mm f/1.8 II Czarny - Black | Kup i zaoszczędź – cashback do 2500 zł!
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw OM SYSTEM M.Zuiko Digital 25 mm f/1.8 II Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 25 mm (ekwiwalent 50 mm dla formatu 35 mm) |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 24 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 9 elementów w 7grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 46 mm |
| Dołączone akcesoria | Pokrywka obiektywu (LC-46), Tylna pokrywka obiektywu (LR-2), Osłona obiektywu (LH-49B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 42 x 59.4 mm (długość x średnica) |
| Waga | 156 g |
| Dodatkowe informacje | 7-listkowa przysłona kołowa, Stopień ochrony przed warunkami atmosferycznymi IPX1 |
| Kod sklepu (SKU) | V336010BW000 |
| Kod EAN | 4545350056711 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.