Niania elektroniczna Motorola VM50G 5'' Biała - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Niania elektroniczna Motorola VM50G 5'' Biała - White
Niania elektroniczna Motorola VM50G to zaawansowane urządzenie monitorujące dla rodziców chcących mieć stały nadzór nad swoim dzieckiem. Została wyposażona w 5-calowy ekran LCD o rozdzielczości 480x272 zapewnia wyraźny obraz zarówno w dzień, jak i w nocy, dzięki funkcji noktowizji. Pełną kontrolę nad widokiem pokoju, w którym znajduje się dziecko zapewnia zdalne obracanie, cyfrowe pochylanie oraz zoom.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Audio / Wideo |
| Typ ekranu | Ekran TFT LCD o przekątnej 5 cali |
| Liczba kamer | 1 |
| Tryb nocny | Tak |
| Łączność | 2,4 GHz FHSS (bezprzewodowo) |
| Zasięg działania | do 450 m w terenie otwartym, zasięg w pomieszczeniach: do 50 m |
| Podgląd zdalny | Nie |
| Czujniki | Pomiar temperatury pomieszczenia |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Wymiary | 120 × 95 × 95 mm (jednostka rodzica) |
| Dodatkowe informacje | Praca dwukierunkowa, automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg, cyfrowy zoom, wskaźnik niskiego poziomu baterii, wskaźnik poziomu dźwięku, ateria litowa 3,8 V 2000 mAh. |
| Kod sklepu (SKU) | MOT000011 |
| Kod producenta (EAN) | 5055374713792 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.