Niania elektroniczna Motorola VM483 2.8'' Biało - złota - White and gold
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Niania elektroniczna Motorola VM483 2.8'' Biało - złota - White and gold
Niania elektroniczna Motorola VM483 2.8’’ w biało - złotym kolorze to nowoczesny monitor dla dziecka, który zapewnia rodzicom pełną kontrolę i bezpieczeństwo malucha. Dzięki 2,8-calowemu kolorowemu ekranowi LCD i funkcji dwukierunkowej komunikacji, możesz nie tylko słyszeć i widzieć dziecko, ale także uspokajać je na odległość.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Audio / Wideo |
| Typ ekranu | Ekran LCD o przekątnej 2,8 cala |
| Liczba kamer | 1 |
| Tryb nocny | Tak |
| Łączność | 2,4 GHz FHSS (bezprzewodowo) |
| Zasięg działania | do 450 m w terenie otwartym, zasięg w pomieszczeniach: do 50 m |
| Podgląd zdalny | Tak |
| Czujniki | Pomiar temperatury pomieszczenia |
| Zasilanie | Akumulatorowe, sieciowe |
| Wymiary | 160 x 200 x 90 mm (jednostka rodzica) |
| Dodatkowe informacje | Praca dwukierunkowa, automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg, cyfrowy zoom, wskaźnik niskiego poziomu baterii, wskaźnik poziomu dźwięku. |
| Kod sklepu (SKU) | MOT000008 |
| Kod producenta (EAN) | 5055374710135 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.