Niania elektroniczna Motorola PIP1510 z monitorem Biała - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Niania elektroniczna Motorola PIP1510 z monitorem Biała - White
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Audio / Wideo |
| Typ ekranu | Wyświetlacz 5,0 cali o rozdzielczości 480 x 272 px |
| Liczba kamer | 1 |
| Tryb nocny | Tak |
| Łączność | 2,4 GHz FHSS (bezprzewodowo) |
| Zasięg działania | do ok. 300 m w terenie otwartym |
| Podgląd zdalny | Tak |
| Czujniki | Pomiar temperatury pomieszczenia |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Wymiary | 123,3 x 120,1 x 95,7 mm |
| Dodatkowe informacje | Zdalne przesuwanie, pochylanie i powiększanie, 5 kojących kołysanek, dwustronna rozmowa z mikrofonem o wysokiej czułości, montaż na ścianie (za pomocą dołączonego uchwytu), bezpieczne połączenie prywatne, wyświetlacz: akumulator o pojemności 2800 mAh. |
| Kod sklepu (SKU) | MOT000012 |
| Kod producenta (EAN) | 5055374713938 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.