Niania elektroniczna Motorola AM21 Biała - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Niania elektroniczna Motorola AM21 Biała - White
Niania elektroniczna Motorola AM21 w kolorze białym to niezawodne urządzenie, które zapewnia stały kontakt z dzieckiem, dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi. Ten monitor oddechu i głosu działa w technologii bezprzewodowej, oferując stabilny zasięg i prostą obsługę. Elektroniczna niania Motorola to praktyczne rozwiązanie dla rodziców ceniących bezpieczeństwo i wygodę w codziennej opiece nad niemowlęciem.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Audio |
| Łączność | Cyfrowa DECT (1,88–1,90 GHz) |
| Zasięg działania | 300 m |
| Podgląd zdalny | Nie |
| Czujniki | Niski poziom baterii |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy lub 2x bateria AAA (brak w zestawie) |
| Wymiary | 170 x 180 x 70 mm |
| Dodatkowe informacje | Zawartość zestawu: 1 x akumulator, 1 x moduł dziecka, 1 x moduł rodzica, 2 x zasilacz, funkcja alarmu, mikrofon o wysokiej czułości, regulacja głośności, szyfrowanie danych |
| Kod sklepu (SKU) | MOT000001 |
| Kod producenta (EAN) | 5055374709993 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.