Nadajnik mikrofonowy Godox MovieLink II TX
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Nadajnik mikrofonowy Godox MovieLink II TX
Nadajnik MoveLink II TX zapewnia lepszą jakość i bezprzewodowy zasięg do 100 metrów. Technologia przeskoku 2,4 Ghz umożliwia łatwe połączenie z odbiornikiem MovieLink II. Dzięki wbudowanej baterii, ładowanej przy pomocy kabla USB-C, zapewnia nagrywanie dźwięku do 10 godzin.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 2,4 GHz |
| Czułość | -32dB+/-2dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB |
| Szumy | Posiada funkcję redukcji szumów. |
| Złącza | Wejście mikrofonowe 3,5 mm TRS, USB-C (ładowanie/zasilanie). |
| System mocowania | Klips + magnetyczna płytka montażowa |
| Zasilanie | Akumulator o pojemności 300 mAh, zasilanie przez port USB-C. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 50 x 40 x 14 mm |
| Waga | 27 g |
| Dodatkowe informacje | Maks. zasięg transmisji 100 m, umożliwia nagrywanie dźwięku, możliwość ukrycia i dyskretnego montażu; praca w kombinacjach jedno- lub dwuosobowych (po sparowaniu z odbiornikiem RX). |
| Akcesoria dodatkowe | Osłona przeciwwiatrowa, płytka magnetyczna, kabel USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | FT_010675 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344227800 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.